Giriş Yap Kayıt Ol
Wellcare - İstanbul / Sancaktepe | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0 (216) 564 80 90
Fax 0 (216) 564 80 98
Gsm 0 (216) 564 80 90
Şehir İstanbul
İlçe Sancaktepe
Semt Samandıra
E-Posta info@wellcaretr.com
Web Sitesi http://www.wellcaretr.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Veysel Karani Mah. Çolakoğlu Sok. No: 10, Rings Rezidans, Kat: 7-8-9, 34885, Sancaktepe/İstanbul

İstanbul / Sancaktepe / Samandıra / VEYSELKARANİ MAH.

WELLCARE, ‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ misyonu çerçevesinde yürüttüğü faaliyetlerinde bütünsel sosyal ve etik sorumluluk bilinciyle hareket eder.

Bu doğrultuda WELLCARE, tüketicilerine kaliteli, etkin ve güvenli ürünler taahhüt eder.

Güvenirlik ve doğallık

WELLCARE, bilimselliğe verdiği değeri klinik araştırmalar ve çalışmalarla destekler. Ürünlerinde klinik testlerle etkinliği ve güvenirliği ortaya konmuş hammaddeler kullanır. WELLCARE’in ürünlerinde kullandığı bitkisel ve bitkisel kökenli ürünler herhangi bir kimyasal işleme tabi tutulmaz, en saf haliyle kullanılır. WELLCARE’in farmasötik maddeleri Amerika ve Avrupa Farmakope standartlarındadır.

Yüksek standartlı üretim tesisleri

WELLCARE’ın üretim yaptığı tesisler; bilgi, deneyim ve uzman işgücü sayesinde tüketici güvenirliğinden asla ödün vermeyecek kalite standartlarına sahiptir. Bütün ürünler GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP ( İyi Laboratuvar Uygulamaları) , ISO 14001, ISO 90001, ISO 13485, HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son üretim teknolojileri kullanılarak üretilir.

>Kalite güvenlik testleri

WELLCARE, başlangıç malzemelerinin kullanım öncesi kalite kontrollerinden başlayarak, üretimin çeşitli kademelerinde ara ürün, in-proses kontrolleri, bitmiş ürün kalite kontrolleri ile etkin çevre kontrolleri yapar ve bu sayede ürünlerinin kalitesini üretim esnasında ve sonrasında düzenli olarak kontrol eder.

Ar – Ge çalışmaları

WELLCARE, inovatif yaklaşımları tüm iş süreçlerinin odağına yerleştirir. Bu nedenle uluslararası inovasyon merkezlerinin yanı sıra kendi Ar-Ge Merkezi’nde de her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış bilim adamlarıyla çalışır. Laboratuvar testleri ve klinik testlerle, ürünlerinde, maksimum fayda ve güvenliği sağlamak için Ar-Ge çalışmaları yapar.

Bebek ürünlerinin güvenirliği

Bebek sağlığı WELLCARE için özel bir önem arz etmektedir. Bu nedenle WELLCARE bebek sağlığı protföyünü oluşturan BeneBaby ürünleri, pediatrik gözlem altında yapılan klinik araştırmalardan geçirilerek değerlendirilir. Bene baby ürünlerinde sentetik tatlandırıcı, renklendirici ile Paraben ve diğer şüpheli kimyasal koruyucular ve zararlı katkı maddeleri kullanılmaz.

Çevre ve doğa duyarlılığı

WELLCARE için sürdürülebilirlik vizyonu şirket kültürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Hammadde temininden ürünlerin tüketici ile buluşmasına kadar sürecin her aşamasında karbon ayak izini azaltmak için azami gayret gösterir. Doğaya ve hayvanlara saygı değerlerini en üst seviyeye taşır.

Tüketici güvenirliği

WELLCARE şeffaflık ilkesi doğrultusunda, ürünlerin içerikleri ve değerleriyle ile ilgili bilgiyi kullanım talimatlarında tam olarak verir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.