Giriş Yap Kayıt Ol
Tartı Medikal Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti. - İstanbul / Beşiktaş | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0212 327 10 05
Fax 0 212 327 09 98
Gsm 0507 691 31 93
Şehir İstanbul
İlçe Beşiktaş
Semt Gayrettepe
E-Posta info@tarti.com
Web Sitesi https://tarti.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

12 : 00 - 12 : 00

Firma Adresimiz

Asude Sokak No :15 Yıldız / BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

İstanbul / Beşiktaş / Gayrettepe / YILDIZ MAH.

TARTI 1998 yılında kuruldu, uzun yıllar tecrübeleri de beraberinde getirdi ve TARTI 20 yıla ulaşan bir profesyonellik kazandı.

1998 den beri ismimiz TARTI, 2002 den bu yana yönetim yapısı aynı, temsil ettiğimiz markalar aynı, pazarımız aynı ve müşterilerimize hizmet etme kalitemiz, heves ve arzumuz aynı.

TARTI yeni inovasyonlarla ve kalite seviyesindeki artış ile ilerlemeyi sağlar. Müşteri ve market ihtiyaçlarına uygun olarak satmış olduğu ürünleri “özelleştirir”.

TARTI yapamadıklarını örtmeye çalışarak değil, yaptıkları ve kattığı değerler ile öne çıkan gelişimci ve değer katan bir Firmadır ve TARTI hep ismi ile yaşayacaktır.

TARTI'nın tutkusu, değer katma anlayışı ve yenilikçi yapısı onun ithalatçı karakterine, ARGE ve Özel Üretici karakterini de eklemiştir, bu da yazılımdan tutun da niş birçok ekipman ve donanımı üreten bir üretici pozisyonuna yükseltmiştir.

TARTI markasını öne çıkaran etken karakterin “problem çözme yeteneği” olduğunun bilincinde olarak, TARTI'nın faaliyet göstermiş olduğu alanda müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere yönelik onlar için mutlaka bir çözüme sahip olabileceğini iyi biliyoruz ve TARTI'nın müşterileri de öyle…

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.