Giriş Yap Kayıt Ol
Helvacızade Gıda İlaç Kimya - İstanbul / Ümraniye | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0 216 411 00 14
Fax 0 216 411 01 21
Gsm 0 216 411 00 14
Şehir İstanbul
İlçe Ümraniye
Semt Yukarıdudullu
E-Posta info@zadevital.com.tr
Web Sitesi http://www.zadevital.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Şerifali Mah. Alptekin Yolu Köroğlu İş Merkez No:73 K:1 34775 Yukarıdudullu, Ümraniye/İstanbul

İstanbul / Ümraniye / Yukarıdudullu / YUKARIDUDULLU MAH.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital® ürünlerinin hammaddesi olarak kullanılan bitkiler, Ege Üniversitesi’nin kontrolünde Organik Tarım Esasları ve İyi Tarım Uygulamaları (GAP-Good Agricultural Practices) kapsamında yetiştirilmektedir.

Zade Vital® Doğal Besin Destekleri, 111 ayrı bitki, meyve ve tohumdan Cold Press yöntemi ile elde edilmiş ve farklı kullanımlara yönelik 9 ayrı formda sunulan toplam 507 farklı ürün içermektedir. Ayrıca, 2014 yılında Türkiye’de ilk kez geleneksel bitkisel bir tıbbi ürünün “Sağlık Bakanlığı Beşeri Tıbbi Ürün Ruhsatı” alması başarısını da elde etmiştir.

Her biri doğanın bir mucizesi olan bu bitki, meyve ve tohumlar Türkiye'nin ve dünyanın dört bir köşesinden özenle seçilmekte ve üretimden önce farklı analizlerle kalite kontrolü yapılmaktadır.

Zade Vital® ürünleri, Zade Vital® Tesisleri'nde GMP (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında, el değmeden ve insan hatasından bağımsız, otomatik kontroldeki tesislerde üretilir.

Hepimiz sağlıklı, kaliteli bir yaşam sürmemiz için yapmamız gereken çok şey olduğunu biliyoruz ve bu konuda sizlere en iyisini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.