Giriş Yap Kayıt Ol
Esjim Sport - İstanbul / Bağcılar | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0 (222) 236 82 36
Fax 0 (222) 236 82 16
Gsm 0 (222) 236 82 36
Şehir İstanbul
İlçe Bağcılar
Semt Güneşli
E-Posta info@esjim.com
Web Sitesi http://www.esjim.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

15 Temmuz mh. Bahar cad. No:45-1B-14B OASİS AVM Güneşli/ Bağcılar İSTANBUL/TüRKİYE

İstanbul / Bağcılar / Güneşli / GÜNEŞLİ MAH.

1990 yılından itibaren spor merkezleri konusunda faaliyet gösteren ve binlerce üyesine hizmet eden Esjim, bu alanda edindiği tecrübeleri izotonik spor makinaları üretimine de taşımıştır. 

Hayatını spora adamış ve yıllarca profesyonel olarak faaliyet göstermiş sporcular tarafından kurulan Esjim; sporun gelişimini ve fizyolojik olarak bireyler üzerindeki etkisini araştırarak, gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları sonucunda, müşterilerinin spordan en etkin şekilde faydalanabilecekleri doğrultuda ürünlerini geliştirmiştir.

Hedefi sürekli gelişim olan Esjim, gelişmiş ülkelerdeki fitness-gym sektöründeki son trendleri takip ederek, Dünya’da süratle büyüyen bu sektöre; ergonomisi, sağlamlığı, şık dizayn ve üretim kalitesi ile bir çok seri sunmaktadır. Starline Cardio, Escalate, İmpulse Fitness, Ergoline Wellness, Free Weight serileri bunlardan bazılarıdır.

Ayrıca Esjim yaptığı güçlü distribütörlük anlaşmaları ile Impulse Fitness, Intenza Fitness, Sole Fitness, Ultrasun Solarium, Trec Nutrition gibi dünyaca ünlü bir çok firmanın Türkiye'deki temsilciliğini de üstlenmektedir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2'lik fabrikasında ithalat-ihracat, imalat ve spor aletleri satış projelerine hızla devam eden Esjim, spor sektörüne olan yatırımlarını arttırarak sürdürmektedir. Gerek kendi imalatı olan ürünler, gerekse yurtdışından ithal ettiği ürünler ile farkını her zaman ortaya koyan Esjim, bu yönüyle de sektörde daima bir adım öndedir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.