Giriş Yap Kayıt Ol
Doğalsan - Ankara / Yenimahalle | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0312 397 45 30
Fax
Gsm 0312 397 45 30
Şehir Ankara
İlçe Yenimahalle
Semt Yenimahalle
E-Posta dogalsan@dogalsan.com.tr
Web Sitesi http://www.dogalsan.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Susuz Mah. Dempa Sanayi Sitesi 3792 Cad No:9-11 Yenimahalle / ANKARA

Ankara / Yenimahalle / Yenimahalle / YENİMAHALLE MAH.

Doğalsan 1998 yılında, yarı rafine, doğal ve sağlıklı beslenme ürünleri üretmek üzere Ankara’da kurulmuştur. Doğalsan sürekli gelişen ürün gamı ile lezzetli, doğal ve sağlıklı ürünler üretmektedir. Bu ürünler birçok ülke ve Türkiye genelinde ulusal ve yerel seçkin marketlerde tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.


Her geçen gün GDO’lu (Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar) ürünlerin oluşturduğu sağlık risklerini güçlendiren bilimsel araştırmalara yenileri eklenmektedir. Doğalsan ürünleri arasında yer alan soya grubunu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz genetiği ile oynanmamış sertifikalı ürünlerdir.
Sağlıklı bir yaşam sürdürmemiz, sağlıklı beslenmemiz ile çok yakından ilişkilidir. Sağlıklı beslenmede bol lif içeren yiyeceklerin önemi her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır.  Doğalsan olarak tüm ürünlerimizin ortak özelliği bol lif içermesidir.    Doğalsan ürünlerini tercih ederek lezzetli ve sağlıklı beslenebilirken aynı zamanda formunuzu koruyabilirsiniz
Doğalsan zengin ürün yelpazesinde yer alan mevcut yulaf ürünlerine yeni ve zenginleştirilmiş çeşitlerini de ekleyerek tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. Birçok ülkede diet yapan kişiler Doğalsan ürünleri ile sağlıklı bir şekilde ideal kilolarına ulaşmaktadır. Doğalsan lider olduğu bu alanda yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.
Doğalsan ve Ev Dışı Tüketim (EDT) sektörü
Türkiye ve dünyada ev dışı tüketim sektörüne dair yaşanan gelişmeler doğrultusunda oluşan ihtiyaçlardan dolayı firmamız 2005 yılından itibaren EDT ürünleri geliştirmekte ve taleplere cevap vermektedir.
Doğalsan, kendi içindeki ürün zenginliği ile müşterilerini anlayan, ihtiyaçlarını belirleyen, hızlı, kaliteli, güvenilir hizmetler sunmaktadır. Firmamız satış öncesi ve sonrası hizmetlerde yüksek performans göstererek bu sektörde çözüm dostu olmaya devam etmektedir.
Doğalsan ürünleri her geçen gün genişleyen ürün portföyü ile elit otel ve tatil köylerine, restoranlara, transport şirketlerine, yemekhanelere, kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Doğalsan, Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı’nın verdiği üretim ve kalite yönetim sertifikalarına sahiptir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.