Giriş Yap Kayıt Ol
Bonita Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti - İstanbul / Ümraniye | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0850 811 6 111
Fax 0216 3140060
Gsm 0216 3140060
Şehir İstanbul
İlçe Ümraniye
Semt Atatürk
E-Posta info@vegandbones.com
Web Sitesi http://www.vegandbones.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Mehmet Akif Mahallesi Emir Sokak No:42 C/D Ümraniye/İSTANBUL

İstanbul / Ümraniye / Atatürk / ATATÜRK MAH.

Hayatımın büyük bir bölümünü sağlık sektörü içerisinde değişik pozisyonlarda görev alarak geçirdim. Bu süre zarfında tanıdığım her hekimden, her eczacıdan ve her hastadan öğrendiğim en önemli şey sağlığımızın kıymetini ancak kaybettiğimizde anlıyor oluşumuz oldu. Hastalıkların belki de en ağırı ile rahmetli annem sayesinde tanıştım. Bizi amansız bir şekilde yakalayan ve öyle çaresiz bırakan bir hastalıktı ki bu hastalıkla baş edebilmek için eğitimim boyunca okumadığım kadar kitabı, web sitesini, tıbbi literatürü, yabancı kaynağı bu dönemde okumuşumdur. 


Sebzelerle harmanlanmış ilikli kemik suyu ile tanışmamız işte tam da bu hastalık dönemindeki arayış içerisinde oldu. Ancak gördük ki günlük hayatın rutini ve hastalık döneminin verdiği çaresizlik ve koşuşturma içerisinde bu değerli ürünü elde etmek gerçekten zor. Sağlığın ve hayatın kıymetini bilen hayatını iyi işler yapmaya adamış üç arkadaş olarak çıktığımız bu yolda keşke bu ürünün hazır hali olsa da herkes faydalanabilse diye düşündük. Bir yıldan uzun bir süre ilikli kemik suyu ile ilgili araştırmalar yaptık. Lezzet testleri, tüketici araştırmaları, laboratuvar tetkikleri, Türkiye’nin önde gelen fabrikalarından biriyle üretim anlaşması,  kaliteli ve güvenilir kemik ve sebze tedarikçileri ile işbirlikleri yaptık ve Vegandbones ilikli kemik suyunu sizlerin beğenisine sunduk.

 

Geçmişten günümüze sıkça tüketilen sağlıklı ve lezzetli bir ürün olan ilikli kemik suyu gördük ki dünyada 24 saat gibi uzun sürelerde kısık ateşte pişirilerek taze sebze ve baharatlarla lezzetlendiriliyor. Sağlıklı beslenme anlayışının doğduğu Amerika ve Avrupa'da günlük hayatın rutini içerisinde her yerde Bone Broth adı altında ilikli kemik suları kullanılıyor ve satılıyor. Yabancı kaynaklardan edindiğimiz bilgiler ışığında gördük ki ancak uzun süreler kaynatılarak yapılan kemik sularından maksimum oranda fayda sağlanabiliyor. Vegandbones ilikli kemik suyu hiç bir şekilde doğallıktan ve kaliteden ödün vermeden kapitalist kaygılardan uzak doğanın bize sunduğu mucizelerle hayatınızı kolaylaştırmak ve bir nebze de olsa size ve sevdiklerinize hayat dolu bir lezzet sunmak için üretilmiştir.

 

 

Türkiye’de bir ilk olan ürünümüz her yaştan insana canlılık ve yaşam enerjisi getirecek tamamen doğal sağlıklı ve lezzetli. Bu sağlıklı lezzeti sadece Türkiye’de değil Dünya üzerindeki tüm toplumlara ulaştırmak, bizlerin ailesine olduğu gibi sizin ve ailenizin de hayatına ufak da olsa bir katkıda bulunmak başlıca hedefimizdir.

 

VegandBones İlikli Kemik Suyumuzun sizin de ailenize sağlık ve lezzet getirmesi dileğiyle. Sevgi ve sağlıkla kalınız. 

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.