Giriş Yap Kayıt Ol
Barifit Bariatric Nutrition - İstanbul / Ataşehir | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0216 629 00 21
Fax
Gsm 0216 629 00 21
Şehir İstanbul
İlçe Ataşehir
Semt Ataşehir
E-Posta info@barifit.com.tr
Web Sitesi http://barifit.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Atatürk Mh. Sedef Cd. Ata Blokları Ata2-2 No:5/119 Ataşehir/İst

İstanbul / Ataşehir / Ataşehir / ATATÜRK MAH.

Bariatric Fusion besleyici vitaminler ve öğün takviye proteinlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve dağıtılması alanında uzmanlaşmış dünya çapında tanınan nutrasötik bir firmadır.
 
Tüm ürünler tıbbi ve klinik uzmanlarla ortak şekilde formüle edilmiştir. Tek hedefimiz, tüm ürünlerimizde zayıflama ameliyatı olmuş hastalar için hayati önem taşıyan gerekli miktarda bariatrik vitamin ve besin maddelerinin uygulanmasını sağlamaktır. Bariatric Fusion, sıkı uygunluk şartlarını daha iyi tanımlamak için hasta girdileri toplayarak hastaların bu ihtiyaçlarını post-operatif olarak karşılamasına imkân sağlamak için dünya genelinde sürekli olarak sağlık uzmanlarıyla çalışmaktadır.
 
Bariatric Fusion tüm ürünleriyle mükemmel tatma formülasyonları sağlamak için, biyolojik açıdan en elverişli mikro/makro besleyici formları kullanır. Şirketimiz, dünya çapında mükemmel tatma bariatrik nutrasötiklerinde lider olarak bilinen ve bariatrik çevrelerde ayrıcalığa sahip bir şirkettir.
 
Hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için amacımız:
 
  • Bariatrik hastaların yaşam kalitelerini artıracak ürünler üretmek.
  • Hastalara kilo verme hedeflerinde yardımcı olmak.
Bariatric Fusion yaşam-tarzı beslenme çözümleri için en iyi uygulamaların belirlenmesini sağlar. Ürünlerimizi dağıtmak isteyen uygulayıcılara yönelik programlar geliştirmek bu hedefe katkıda bulunmuştur ve firmamızın her gün fark yarattığını bilmek bizleri gururlandırıyor.
 

Bariatric Fusion, Amerikan Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Birliği (ASMBS) Kurumsal Konseyinin bir üyesidir.

BARIATRIC FUSION® FDA ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) uyarınca farmasötikal olarak ruhsatlı bir tesiste üretilmektedir. İçindekiler USP (Amerika Birleşik Devletleri İlaçlar Kitabı) ve NF (Ulusal İlaç Rehberi) ile sertifikalandırılmıştır.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.