Giriş Yap Kayıt Ol
ANTİ NATUREL BESİN VE BİTKİSEL DESTEK ÜRÜNLER SAN.TİC.A.Ş. - Ankara / Yenimahalle | Türkiyenin Diyetisyen Bulma Platformu
Yetkili -
Telefon 0 312 387 42 18
Fax 0 312 387 42 18
Gsm 0 312 387 42 18
Şehir Ankara
İlçe Yenimahalle
Semt Yenimahalle
E-Posta info@anti.com.tr
Web Sitesi https://www.anti.com.tr

AÇILIŞ - KAPANIŞ

09 : 00 - 18 : 00

Firma Adresimiz

Anadolu Bulvarı ATB İş Merkezi No:232 Macunköy Yenimahalle - ANKARA

Ankara / Yenimahalle / Yenimahalle / YENİMAHALLE MAH.

2004 yılında kurulan firmamızın bu günlere her geçen yıl büyüyerek gelmesindeki en önemli neden hammadde kalitesine ve insan sağlığına verdiği önemdir. Firmamız yıllık 131 milyon kapsül, 66 milyon tablet üretim kapasitesine sahiptir..

Bu güne kadar yaklaşık üretimi yapılan 10 milyon şişe üretim yapıp pazara arz etmiş olan şirketimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmiştir. Firmamız; ürün geri çekme, müşteri memnuniyet anketleri, stabilite testleri gibi iç denetim uygulamalarını sürekli kendi bünyesinde uygulayarak yaşanması muhtemel problemlere karşı her zaman hazırlıklıdır. Alanında dünyanın en büyük tedarikçileri ile çalışma şansına sahip olan firmamız, bu firmaların desteğini arkasına almayı başarmış ve birçok konuda bu global şirketlerin AR-GE departmanlarını efektif bir şekilde kullanarak kalite parametrelerine değer katabilmeyi sağlamıştır. Patentli bir ürün formatı olan ve sadece Capsugel şirketi tarafından üretilen Licaps projelerini ülkemize kazandıran firmamız, geçen yıllar içerisinde bu ürün gruplarının ülkemiz insanları tarafından benimsendiğini ve sürekli tüketim ürünü haline geldiğini görebilmenin mutluluğu içerisindedir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.